شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارت
 
فروش لپتاپ و الترا بوک فروش محصولات MSI
صندلی های گیمینگ dxracer فروش کنسول‌‌های بازی و لوازم جانبی

Brothers: A Tale of Two Sons پیش‌نمایش

صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
تصویر نویسنده
برادران افسانه ای

آقای جوزف فارس (Josef Fares) فیلمساز معروف سوئدی، اخیراً دست به خلق بازی ای به نام Brothers: A Tale of Two Sons زده که توسط استودیوی Starbreeze سازنده عناوینی چون The Darkness ،Chronicles of Riddick و Syndicate در حال ساخت است. بازی در یک دنیای فانتزی اتفاق می افتد و بازیکنان داستان این دو برادر را پی گیری می کنند. آن ها به دنبال راهی برای درمان بیماری کشنده خود هستند. شما هر دو برادر را به صورت جداگانه کنترل خواهید کرد و یک داستان بسیار عالی را تجربه می کنید.

بازی در یک روستا اتفاق می افتد و اولین چیزی که متوجه آن می شوید، کنترل منحصر به فرد آن است که بر اساس یک برنامه ریزی خاص پیاده سازی شده و روند بسیار جالبی دارد. با آنالوگ سمت چپ می توانید صحنه های اکشن مربوط به برادر بزرگتر را اجرا کنید. کنترل برادر دوم نیز با آنالوگ سمت راست انجام می شود. استفاده از آنالوگ های سمت چپ و راست باعث می شود تا بتوانید با NPCها مبارزه کرده و با محیط بازی ارتباط برقرار کنید. نقشه ای که بازی از محیط پیش روی شما قرار می دهد، بسیار عجیب به نظر می رسد، اما پس از مدتی این نقشه حس طبیعی بودن را به شما انتقال می دهد و به عنوان یک چیز جدید، بسیار نظر شما را به خودش جلب می کند. در حالیکه می توانید دو برادر را کنترل کنید، می توانید دوربین بازی را نیز به خوبی کنترل کنید.

نماهای بسیار داینامیکی را از سوی استودیوی Starbreeze در این بازی شاهد هستیم که حس بسیار خوبی را ایجاد می کنند. در حین گردش در روستا، به تفاوت های میان این دو شخصیت پی خواهید برد و آن ها خود را رفته رفته به نمایش می گذارند. برادر بزرگتر همه کارها مانند پرسیدن راه و... را انجام می دهد. با نگه داشتن LT (در نسخه Xbox 360) برادر بزرگتر می تواند به یک زن کمک کند و او را از خیابان رد کند. بعداً بازتاب این کار را در برادر کوچکتر مشاهده خواهید کرد که سعی می کند چنین کاری را انجام دهد. تعامل شما با روستا و مردم آن باعث می شود تا شما مسیر خوبی را در بازی پیدا کنید و کارهای جالبی را انجام دهید.

استودیوی Starbreeze به این موضوع اشاره می کند که هیچ کدام از NPCها به دیگری شباهت ندارند و این موضوع باعث می شود تا ماجرای هیجان انگیزی را در بازی دنبال کنید. پس از انجام کارهایی برای مردم روستا، مسیر خود را ادامه می دهید. روند بازی به صورت خطی دنبال می شود، اما تجربه های مختلفی را در خودش قرار می دهد. پیدا کردن NPCهای جدید با نماهایی بسیار زیبا همراه خواهند بود و بازی اطلاعات جالبی را درباره آن ها ارائه می کند. البته در قسمت هایی از بازی باید تنها از یک برادر استفاده کنید. به طور مثال باید به وسیله برادر کوچکتر پرنده ای را در قفسی پیدا کنید که احتمال دارد آن را بعداً نیز در بازی مشاهده کنید. دیدن چنین المان هایی در بازی از بخش های بسیار مهم آن به حساب می آید.

ارتباط برقرار کردن با محیط، یکی از موارد اصلی گیم پلی به حساب می آید. پس از خروج از روستا، به اولین معمای بازی خواهید رسید. یک سگ خشمگین راه برادرها را مسدود کرده و امکان دارد که یکی از آن دو را گاز بگیرد. باید سعی کنید که راه های مختلفی را برای رهایی از این سگ پیدا کنید. می توانید با بازگشت به محیط های قبلی و برقراری ارتباط با اشخاص مختلف، راه حلی برای برطرف کردن مشکلات پیدا کنید. روند حل معماها آسان است، اما شکل استفاده از برادرها در بازی بسیار مهم است. آقای فارس و استودیوی Starbreeze قصد دارند تا یک تجربه بسیار منحصر به فرد را در زمان کنترل این دو برادر به بازیکنان انتقال دهند. هیچ کدام از معماهای بازی بیش از اندازه شما را با چالش مواجه نمی کنند. این بازی بین 3 تا 4 ساعت طول می کشد و رابطه داینامیکی که میان این دو برادر وجود دارد، اصل این بازی را شامل می شود. Brothers: A Tale of Two Sons قرار است به صورت دانلودی در بهار سال 2013 راهی بازار شود.

نویسنده: مجید نوردوست

 

نوشته شده در: 8 بهمن 1391
دسته: پیش‌نمایش، Brothers: A Tale of Two Sons
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Brothers: A Tale of Two Sons
  • Brothers: A Tale of Two Sons
 

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدیآموزش یونیتی دو بعدی

آموزش سی شارپ در یونیتیآموزش سی شارپ در یونیتی

آموزش واقعیت مجازی در یونیتیآموزش واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش گیم میکر استودیو آموزش گیم میکر استودیو GameMaker
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من که خوشم نیومد

matin13 کاربر ماندگار 0 امتیاز 22 بهمن 91، 10:11

بنظرم بازی جالبی میشه. گرافیکش رو دوست دارم و کاملاً میشه باهاش ارتباط برقرار کرد. داستان بازی سادست ولی همین ساده بودنش قشنگه! اینکه سعی میکنه در عین خیالی بودنش، اونرو به واقعیت نزدیک کنه.(از طریق ارتباط بین NPCها) درکل باید کمی تا عرضه بازی صبر کنیم بعداً نظر نهایی خودمون رو اعلام کنیم... ;)
به درد نمیخوره