شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارت
 
فروش لپتاپ و الترا بوک فروش محصولات MSI
بازی تانکی آنلاین فروش کنسول‌‌های بازی و لوازم جانبی
2 میلیون نسخه از Persona 5 به بازار تزریق شده است + Atlus از افزایش علاقه به بازیهای ژاپنی می‌گوید

 میلیون نسخه از Persona 5 به بازار تزریق شده است + Atlus از افزایش علاقه به بازیهای ژاپنی می‌گوید

امروز شرکت Atlus USA با منتشر کردن بیانیه‌ای از موفقیت روز‌افزون عنوان محبوب و تحسین‌شده‌یِ سبک JRPG یعنی Persoan 5 خبر داد و فروش فوق‌العاده‌ی آن را نشانه‌ای برای آینده‌ی روشن این سبک در غرب دانست.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers، طبق اعلام این ناشر، عنوان Persona 5 تا به امروز موفق شده است که 2 میلیون نسخه را در سراسر دنیا به فروشگاه‌ها ارسال کند که برای عنوانی در این سبک و سیاق شگفت‌انگیز است. شما می‌توانید بیانیه‌ی شرکت Atlus را در زیر مطالعه کنید:

"امسال برای شرکت ما، سالی فوق‌العاده بوده است. سالی که جاه‌طلبی‌ها و اهداف ما برای عرضه‌ی بازیهای ژاپنی در بازار غرب را نشان می‌دهد. ما در حال تجربه‌ی رشد و سودی شگرف هستیم که هم بازار غرب و هم مناطق دیگر را پوشش می‌دهد و فروش Persona 5 مرحله‌ی جدیدی از انتظارات را برای طرفداران این سبک نمایش می‌دهد. عنوانی که زمانی یک بازی برای طرفداران خاص خودش تلقی می‌شد، حالا یکی از مهمترین عناوین سال است و ثابت می‌کند که علاقه‌ی گیمرها به این سبک در حال افزایش است. ما منتظر هستیم که در سال آینده عناوین خارق‌العاده‌ی دیگری را برای طرفدارانمان فراهم کنیم."

عنوان Persona 5 در حال حاضر بر روی کنسول‌های PS3 و PS4 قابل دسترس است و یکی از مدعیان اصلی بهترین بازی سال و بهترین عنوان نقش‌آفرینی سال می‌باشد. در اخبار دیگر، به تازگی شاهد برنده شدن Persona 5 در مراسم Playstation Awards 2017 و دریافت جایزه‌ی Users Choice بودیم.

نظر شما چیست؟ آیا شما نیز فروش فوق‌العاده‌ی Persona 5 را نشانه‌ای برای افزایش علاقه به این سبک می‌دانید؟

نوشته شده در: 10 آذر 1396
دسته: مطلب متفرقه، Persona 5
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Persona 5 the Animation
  • Persona 5 - Sizzle Trailer
  • Persona 5 - Game Mechanics Palaces Trailer
 

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدیآموزش یونیتی دو بعدی

آموزش سی شارپ در یونیتیآموزش سی شارپ در یونیتی

آموزش واقعیت مجازی در یونیتیآموزش واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش گیم میکر استودیو آموزش گیم میکر استودیو GameMaker
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

2 میلیون فروش هم خوبه
کسی میدونه داخل ژاپن چقدر فروخته
ببینیم حالا که دو میلیون نسخه به بازار غرب تزریق شده بازار غرب معتادش میشه یا نه
من موندم این سگا دیوانه هست یا نه؟ دفترای اطلوس همشون داخل سگا هستند مثل همین Atlus usa مدیرانش هم که هم زمان هم مدیر سگا هستند هم اطلوس، واقعا موندم چرا سگا اصرار داره همچنان اطلوس رو به عنوان یک ناشر و سازنده جدا معرفی کنه؟ واقعا این ژاپنی ها عجیبن
امیدوارم آینده اگر خواستن مثل ایران ادغام بشن اسم شرکت بشه اطلوس این سگای جدید دیگه نابود شده و فقط تو کار تولید بازی های شخمی مثل Sonic Forces هست و حیفه امثال اطلوس بخوان بشن زیر مجموعه اش